Východní Krušné hory: zpráva z 20.1.

Vloženo 21.1.2024 16:21
Trasa Vitiška - Cínovec golf - Kahleberg Loipe až na vrchol - hranice Cínovec/Georgenfeld - Pomezí - směr Komárka k Sedmihůrské cestě a zpět po KLM na Vitišku. Brzo ráno (8:30) ještě bezproblémové parkování na Vitišce, koridor na Cínovec luxusní svezení. Na německé straně chvíli před námi projela rolba, ale úprava až na vrchol Kahlebergu nebyla šťastná volba, ve stopě hrozně kamení, byl to jediný kritický úsek na trase. Od Cínovce dále ke Komárce procesí běžkařů, ale pořád slušná stopa bez problémů i na nové lyže. Sjezd k hájovně Pod sedmi štíty už jsme kvůli kamínkům neriskovali, takže otočka a společně s davem mydlit zpět na Vitišku. Cca po 10 hodině už na magistrále tolik lidí, že se prakticky nedalo jet ve stopě, takže opatrný vyhýbací skate uprostřed. Zatím nejlepší podmínky v letošním roce, snad to vydrží. SKOL!

Mapa obsahuje polohu všech 4 fotek.

Oblast: Krušné hory Východní Krušné hory

Nejnovější zprávy z oblasti Východní Krušné hory

Vloženo 21.4.2024 13:56
Moldava nádraží, mostek Zaunhaus, Rehefeld. Pěkně bílo, ale na běžky to není, jen sem tam se najde ve stínu 100m v kuse. Navíc v poledne už bylo dost teplo.
10:25
11:01
11:05
Vloženo 28.1.2024 6:23
Dobrý den, je po sněhu. Kdyby se dalo na ski, jistě tu bude dost příspěvků. (Odpověď na dotaz uživatele Ir z 27.1.: Dobrý den, můžu se zeptat na stav z dnešního dne Cínovec-Vitiska?děkuji za info)
Vloženo 23.1.2024 22:41
Podvečerní ježdění mezi Komárkou, Cínovcem a Vitiškou, stopy vymrzlé a rychlé. U Sedmihůrské vyhlídky kouká asfalt, ale ještě nebylo nutné jet příkopem, ve sjezdu od Cínovce na Sedmihůrskou silnici občas vykukují kamínky ale nebylo jich mnoho,... více
Více zpráv z oblasti Východní Krušné hory