tomca – profil lyžaře

Registrován od 20.12.2011, vložil celkem 4 zpráv.

http://web-cams4u.com/cs

Vložené zprávy

Vloženo 22.1.2012 21:39  
Pres noc napadlo pres 20 cm snehu. Na Modrave pripravu stop dost odflakli, smerem na Polednik nebyly stopy projete vubec a smerem na Breznik pouze od skutru, takze se to dost borilo a na brusleni to bylo naprosto nevhodne. Stopa od skutru pokracovala na Ptaci nadrz, na Cernou horu nebyla stopa upravena vubec, pouze proslala od lidi. Stopa byla projeta az od Pramenu Vlatavy smerem na Kvildu. Z Kvildy na Filipovu hut opet pouze od lidi. Co k tomu vice rici, na Modrave splnili kvotu projet jednou za tyden pred vikendem a pak se na to tradicne vybodli.
Modravsko a Srní
Vloženo 22.1.2012 21:28  
Dobre upravene stopy ze Zadova, pres Zhuri, Horskou Kvildu, Filipovu Hut, Cernou horu, Prameny Vltavy, Kvildu a zpet na Zadov. Bruslit se dalo pohodlne temer vsude, presto to na brusleni bylo nejlepsi mezi Kvildou , Horskou Kvildou a Zhurim.
Centrální Šumava - Zadov, Kvilda
Vloženo 8.1.2012 11:34  
Scheiben - pěkné lyžování na klasiku i bruslení. Celý den hustě sněžilo, takže sněhu dostatek. Tratě byly upraveny, ale vzhledem ke sněžení rychle zapadávaly.
Železnorudsko
Vloženo 1.1.2012 11:48  
Modrava směr Poledník - Čerstvě upravené stopy, sněhu dostatek, bruslit lze pouze na Javoří pilu (ale není to ideální, stopy nejsou moc daleko od sebe), dále na Poledník stopy ještě blíž, takže pro bruslení nevhodné.
Modravsko a Srní