Východní Krkonoše - od Špindlu po Janské Lázně – běžky

Archiv zpráv zimy 2010/2011

Tato stránka je archivem zpráv o stavu běžeckých tratí v oblasti Východní Krkonoše - od Špindlu po Janské Lázně ze zimní sezóny 2010/2011. Zajímají-li vás současné podmínky, přejděte na stránku Východní Krkonoše - od Špindlu po Janské Lázně - aktuální zprávy

Vloženo 6.3.2011 19:31
Cesta k Zrcadlovce od černohorské silnice je na zničení lyží - hodně kamení, led, takže je nutno přejít asi půl km pěšky. Od Zrcadlovky dále je to ok, pouze dost hrbolaté a zmrzlé, až závěrečné stoupání je fajn. Kolem Friesovek dnes už ideální, narozdíl od včera, vrstva sypkého sněhu, upraveno rolbou. Všude od Černé hory po Špindl dobré podmínky, jen místy umrzlé.
Vloženo 5.3.2011 19:37
Hoffmanky-Černá hora-okruh kolem Světlé hory-po úbočí Liščí hory-Friesovky-Výrovka. Ideální podmínky, všude vrstvička sypkého nebo vlhkého sněhu, jediný ztvrdlý úsek byl kolem Friesovek na Klínovky. Jinak se jelo dobře, žádné problémové sjezdy. Sníh sice ubývá, ale zatím jsou to jen vyjímky, kde už je to tak tak. I počasí fajn, slunečno, teplo, vítr jen mírný.
Vloženo 28.2.2011 12:33
Dal jsem včera Špindl - Krásné pláně - LD Pláň - Nová Klínovka.

Od spodu cca po hotel Hromovka je to rozdupané od pěších a skůtrů, pak se to lepší a od Krásných plání výš jsou stopy vyloženě parádní. Nahoře jsem se celkem dlouho motal tam a zpátky, bylo to fajn.
Vloženo 31.12.2010 20:21
z Hoffmanek po silnici na Černou horu, dále po úbočí Liščí hory, zpět přes Zrcadlovky - všude dobrá úprava na bruslení.
Vloženo 21.12.2010 23:03
dobře upravené tratě ze Špindlerova Mlýna ze Svatého Petra po zeleně značeném okruhu (Struhadla, Nad Krásnou plání, Pláň), i do Strážného - od Šestidomí dolů je to horší kvalita.

Zpět na aktuality současné sezóny v oblasti Východní Krkonoše - od Špindlu po Janské Lázně