Úpa a Rýchory – běžky

Archiv zpráv zimy 2015/2016

Tato stránka je archivem zpráv o stavu běžeckých tratí v oblasti Úpa a Rýchory ze zimní sezóny 2015/2016. Zajímají-li vás současné podmínky, přejděte na stránku Úpa a Rýchory - aktuální zprávy

Vloženo 16.3.2016 20:31
Dnes dopoledne ze Spáleňáku nahoru ke Kostelu pohoda, okruh na Kraví hoře hezky upraven, škoda, že nějaký ignorant to rozjezdil se čtyřkolkou a pak ještě nějaký další se skůtrem... Potom přes Lysečinskou až do Albeřic krásně čerstvě upraveno, spousta sněhu a sluníčko. Po obědě na Pomezkách jsme jeli okruh na Haidu a i ten byl parádně upravený i pro skate. Místa na sluníčku se už odpoledne trochu bořila, ale sněhu dost. Potom při sjezdu do Spáleňáku už ke konci více vytátých míst, jak tam jezdí auta po té urolbované silnici, tak už to dole na slunci vytálo, ale dá se to před tím ubrzdit a ten kousek na parkoviště už donést.
Vloženo 9.3.2016 22:53
Dnes odpoledne na Pomezkách vše čerstvě výborně upraveno - Hajda, Kraví hora a pak až na Rýchory. Na 9.3. nejlepší letošní sněhově podmínky na klasiku i skate. Máza Swix 55. Doporučuji na víkend.
Skol, Pavel
Vloženo 5.3.2016 20:24
Trasa Pomezky-Žacléř dne 5.3.2016 parádní svezení, většinou prašan, stopa upravená, v nižších polohách už byl sníh měkčí, ale dalo se dojet skoro až do Žacléře. Nutné dojít cca 1km pěšky. V lese v úseku od chaty Hubertus do Žalécře místy bláto, větvě, ale dalo se to objet, horší až tak dolní část. Akorát jsme nesjížděli do Albeřic a brali to po zelené po hranici - tam byl parádní prašan i vyjetá stopa.
Vloženo 29.2.2016 10:08
Rýchory-Pomezky vřele nedoporučuju, zhruba polovina nesjízdná vůbec, zbytek na starých běžkách možná, my to prakticky celé nesli.

Zpět na aktuality současné sezóny v oblasti Úpa a Rýchory