Praha: zpráva z 8.2.

Vloženo 8.2.2021 19:41
Sněhu určitě víc než v lednu, nejvíc za posledních několik let. V Hostivařském lesoparku množství vyjetých stop na klasiku, na loukách a nejen na nich. Přejezd mezi částí u Hostivaře/Petrovic a částí u Jižního Města možný i na lyžích. Cesty jsou částečně prohrnuté, na některých z nich by možná na starých lyžích bruslit šlo, ale lepší je to v duchu obvykle platných doporučení v článku https://www.kamzasnehem.cz/clanky/bezky-praha-jizni-mesto v Milíčovském lese.

Tam se dá slušně bruslit okolo hald (Milíčovská homole), ale i po hlavních asfaltkách v lese, pretože jsou částečně prohrnuté. Pěkné stopy na klasiku jsou vyjeté na loukách, sjízdné jsou ale i cesty všude po lese.

Průjezd z Miličáku do Křeslic a dál bez problému údolím Botiče. V údolí Pitkovického potoka pěkná stopa. Na poli u Petrovicem vyjeto množství stop. Tam, kde je orba hrubší, to občas zadrhne, ale celkově paráda.

GPS záznam viz https://strava.app.link/GBtkLe9qIdb - ale přejezdem od přehrady do Milíčaku se nedoporučuji inspirovat.

Mapa obsahuje polohu všech 4 fotek.

Oblast: Praha a střední Čechy Praha

Nejnovější zprávy z oblasti Praha

Vloženo 28.1.2023 11:03
Ledovec na Hvězdě sice drzi ale je to skutečně pro příznivce ledovcového bezkovani.totalni led.za me nemá moc smysl, bezky jsem nemel...muselo by něco pripadnout.škoda že už nefunguje na Vypichu Skiarena se zasněžováním by to při těchto teplotách... více
Vloženo 28.1.2023 1:04
Ledovec na Bile hore v Praze (Hvezda) kupodivu stale drzi a i dnes solidni podminky na skate.
Vloženo 27.1.2023 17:54
Hostivař může Hvězdě nepřekvapivě jen závidět. Sněhu pouze zbytky, na většině míst jen tráva či bláto. Na fotkách jsou místa s největším množstvím sněhu, ale na lyžování by to bylo jen pro maximální šílence. Já tam samozřejmě nebyl s lyžemi.
12:52
12:56
13:01
13:03

» Zobrazit všechny fotky (celkem 5)

Více zpráv z oblasti Praha