Na Smědavě jen -0,5°C, azuro, bezvětří v 11hod.Stopy díky OPS bezvadné.Jel jsem osmičku na Paličník a chytal jsem bronz na trati.Bohužel po obědě se obloha zatáhla.Dále jsem jel na Promenádní a zpět na Smědavu.Všechno opravdu v bezvadném stavu.Kde nebyla úprava jako např. na Tišinu, tak je tam hluboký sníh a lepí se.
Pro potěšení více fotek z osmičky.Jen škoda, že bylo málo lyžníků na trati.
Tak jezděte.
Nejnovější zprávy z oblasti Bedřichov a Jizerská magistrála
Vyjel jsem po obede z Bedrichova na NL. Stale to jde bez prenaseni, casto polopruhledny snih, 2cm. Na sjezdu pozor, vsude hlina a kameni. Nejhur je na rovince pod Bukem. V pondeli tezko rict: 50:50.
Včera
Vloženo 7.12.2025 10:15
Včera na Novou louku to ještě šlo, ale dnes už to bude horší, byla roztátá místa a kameny, rozhodně nebrat nové běžky. Na stadionu krasne pojezdeni, tam sněhu na okruhu nad pomník dost