Bedřichov a Jizerská magistrála: zpráva z 22.1.

Vloženo 22.1.2023 17:42
Velká paráda, zvlášť když včera ještě nešlo nic.
Bylo to na bruslení trochu měkčí, ale sněhu dost. Občas jsem píchnul do asfaltu. Na cestě od bunkru nahoru čouhají velké šutry, směr dolů tam nedoporučuji. Cesta Pod Černým Vrchem (dále jen PiKoVá) byla na hraně, uprostřed koukaly drny, možná i kamínky. Jel jsem na dobrých lyžích, ale s opatrností to šlo bez následků. Zbytek co se týče množství sněhu bez problémů a teď ještě padá, takže myslím, že následující týdny už nebude o čem psát.
U bunkru mě potěšil pan Honza 1949, pozdravuji!
Oblast: Jizerské hory Bedřichov a Jizerská magistrála

Nejnovější zprávy z oblasti Bedřichov a Jizerská magistrála

Vloženo 7.12.2025 10:22
Foto
Vloženo 7.12.2025 10:15
Včera na Novou louku to ještě šlo, ale dnes už to bude horší, byla roztátá místa a kameny, rozhodně nebrat nové běžky. Na stadionu krasne pojezdeni, tam sněhu na okruhu nad pomník dost
Vloženo 6.12.2025 21:10
Krasne pojezdeni vecer na stadionu, krouzil jsem tam sam. Smerem nahoru k buku byly tmavsi mista tak jsem se dal po tme nepoustel. Krasny trenink.
Více zpráv z oblasti Bedřichov a Jizerská magistrála