Bedřichov a Jizerská magistrála: zpráva z 22.2.

Vloženo 22.2.2023 11:48
Překvapivě skvělé podmínky na celém úseku Rozmezí - Knajpa - Jizerka po Kasárenské a Promenádní. Myslím, že tento úsek vydrží klidně ještě týden oblevy, s pár výjimkami. Na Kasárenské je na obvyklém místě 2m široký potok, cestou dolů se mi ještě podařil přeskočit, ale nahoru to nejde bez sundání nebo kontaktu s trávou. Před bufetem na Promenádní a pak ještě v půlce Promenádní je horší kus, kde to půjde už jen tak 2 dny.
Ale nástup z Mořiny bude ještě několik dní stát za to, a pak třeba zase připadne.
Jo ale na Předěl a Paličník si nechte zajít chuť, pokud nejste dobrodruhové připravení sundavat i kameňačky. Na pár místech tam už není sníh vůbec nebo kouká štěrk a jednou jsem se ve sjezdu propadl uprostřed cesty 30 cm hluboko, což fakt nešlo ustát a vyústilo v tygra.

Mapa obsahuje polohu 8 fotek. Zbylé fotky z této zprávy (2) údaje o poloze neobsahují.

Oblast: Jizerské hory Bedřichov a Jizerská magistrála

Nejnovější zprávy z oblasti Bedřichov a Jizerská magistrála

Vloženo 30.11.2023 18:43
Ráno start ze stadionu k Buku podmínky dobré se stopou mírně zaváté, potom pres na Novou louku a Gregorův kříž, bez stopy dale k Hřebínku již se stopami. Cestou zpet na stadion rolba proti již protahla 2 stopy. Sníh čerstvý měkký lehce přemrzlý... více

» Zobrazit všechny fotky (celkem 6)

Vloženo 30.11.2023 18:18
Tak jsem to z té Mariánské nakonec tím skatem dal, přes pašeráckou na kasárenskou, ale stopa byla ze včera zapadaná, takže to bylo malinko pracnější, ale zase je tu konečně zima!!! Na kasárenský a směrem na jizerku už o dost lepší. Zpátky přes... více
Vloženo 30.11.2023 17:35
Malý okruh, stadion - Kristiánov - Hřebínek - stadion. Dopoledne krásně upravené stopy, ALE!! místy rozježděné od aut. Během 2 hodin, jsem jich potkal 5. Chtěl bych vědět kolik řídiči dají na úpravu.
Více zpráv z oblasti Bedřichov a Jizerská magistrála