Na Smědavě v 11.30 +3°C, střídalo se oblačno se slunečném počasí.Na parkovišti jen 40% obsazenost, na trati jen pár lyžníků, což bylo škoda, protože i dnes byly sice jarní podmínky, ale bylo bezvadné lyžování.
Jel jsem ze Smědavy po Štolpišské silnici na Knejpu (několik menších přenášení nebo obcházení), ale od odbočky na Jizeru již v pohodě.Trať Knejpa-tetřívci-Rozmezí-kříž stále bezvadná , nejlepší , jak jsme všichni i včera psali.Jel jsem toto kolečko dvakrát a zde jsem potkal jen 5 lyžníků, kteří to jezdili stejně a užívali si to.
Zpět po Kasárenské, která stále drží až na Soušskou.Silnice od Kůrovce na Smědavu je na více místech bez sněhu,
Klára nehlásí zatím žádné velké deště na příští týden , tak doufám , že další týden bude v této oblasti pěkné ježdění.
Tento týden mi dva lyžníci na trati řekli, že pojedou příští týden na Vasův běh, tak jim držíme palce.Lyžníka Libora jsem požádal, aby nám poslal fotky z běhu, abychom věděli za 2 týdny "Kam za sněhem ".
Tak jezděte
Nejnovější zprávy z oblasti Bedřichov a Jizerská magistrála
Běžkování jsem ukončil předčasně ,tak aspoň posílám pozdrav od M.Everestu, kde je sněhu dost.
Na běžky až v listopadu.
Dnes projeto rudolfov, závory, hřebínek, točna, kneipa, smědava ( na kole). Na běžky je již pozdě, na kolo je ještě brzo ( polovinu cesty z kneipy jsem šel pěšky - led se sněhovou brečkou).
(Odpověď na dotaz uživatele Milan z 3.4.: Zdravim, ma...
více
Souš-Montanie-Darrská-c.Pod Černým vrchem-Kůrovec-Kasárenská-Knajpa-spodem na Čihadla-Rozmezí-zpět horem sjezdKnajpa-Kasárenská-Souš.silnice.
To není apríl, fakt na běžkách.
Akorát co bylo nasněžíno při odjezdu dopo od Montanie při návratu již...
více
» Zobrazit všechny fotky (celkem 27)