Hanačík – profil lyžaře

Registrován od 29.11.2021, vložil celkem 6 zpráv.

Co dělám kromě lyžování?

Divadlo, tvorba, relax, skate, mtb kolo, paddleboard.

Vložené příspěvky

Vloženo 14.2.2022 22:31  
Dnes předpovĕzený azur, top, poprvé v životě jel na klistr trasu Šerlich-Velká Deštná-Kunštátská kaple-Pod Homolí-Pĕticestí-Orlické záhoří-Bedřichovka, stopy projeté, upravené. 🌟Pod Homolí na backcountry zlomil karbonovou hůl, poučení do příště, pořiď hole hliníkové vole! 😁 pozor: cesta na Mezivrší zamrzlý tankodrom, i se 4x4 subaru měl problém v zatáčkách, brzdit decentně.
Hřeben Orlických Hor
Vloženo 14.2.2022 22:27  
Ahoj, já se dnes vracel ze Pĕticestí sjezdem na Bedřichovku, okolo záhoří okruh upraven, zbytek prošlápnul, sněhu dosti.
(Odpověď na dotaz uživatele Scarab z 13.2.: Nevíte někdo, jak vypadají stopy na Záhoří?
Úsek Pod Jelenkou - Bedřichovka - Záhoří by měl být upravený (podle mapy na destne.info ANO, podle mapy.cz NE). Zejména mne ale zajímá úsek Záhoří (pod lesem) - Černá voda - Nová ves - Mezivrší (Hamplova cesta) - tento úsek podle map upraven není, ale je to tak opravdu?? Kolik je tam sněhu (zejména Č. voda - Nová ves - Mezivrší)? Není to alespoň prošlápnuté?)
Hřeben Orlických Hor
Vloženo 18.1.2022 18:48  
Dnes jsem se vypravil za sněhem na Vysočinu, kam mělo napadnout v noci nesouvislé vrstvy mezi 5-10 cm, na Čtyři palice a perničky to nebylo, ještĕ to chce čerstvou novou nadílku aspoň 10-20cm. Tak dal aspoň hike a u Studnice pod starými stožáry objevil naváté vrstvy, tam nazul na chvíli backcountry a vyšlápl to kus nahoru a pak zpět, ve slunci mrazivý vzduch a pěkné obzory!
Žďárské vrchy - Novoměstsko
Vloženo 26.12.2021 19:00  
Dnes trasa Kohútka-Frňovský vrch a zpět, třesknutý mráz až -10, podkluzovalo na backountry a bežkách, stezky a sjezdy divoké a namrzlé, bez strojové stopy, nádherné počasí a výhledy, chtěli jet dál, ale snad příště.
Javorníky a Vsetínské Beskydy
Vloženo 6.12.2021 21:16  
Okolo poledne jel okruh ze Suchého na Skalky a zpět, sněhu dostatek, stopy projeté od místních, -2-3 stupně, část jel mimo trasy na backountry. Sever drahamské vrchoviny dobré podmínky.
Drahanská vrchovina
Vloženo 29.11.2021 15:07  
Dneska v poledne jel modrou kroucenou z Vranova od hřbitova do Útĕchova na backcountry bĕžkách, sluníčko, pohádkově zasnĕžený les, 20-30 cm, již tam byla stopa, trochu poškrábal skluznici, místy kameny, asfalt, ale celé okolí Vranova s velkou snĕhovou nadílkou, neuvĕřitelný bílý listopad!
Drahanská vrchovina