Praha – běžky

Archiv zpráv zimy 2019/2020

Tato stránka je archivem zpráv o stavu běžeckých tratí v oblasti Praha ze zimní sezóny 2019/2020. Zajímají-li vás současné podmínky, přejděte na stránku Praha - aktuální zprávy

Vloženo 13.1.2020 13:55
Potvrzuji, Ladronka supr. Jen po ránu v úseku, kde je stín od lesíka, bílá jinovatka - zde doporučuji soupaž :)
A v restauraci sice poměrně plno, jeden z obsluhy vyčerpán - já se mu ani nedivím, naštěstí druhý to zachraňoval a jídlo bylo rychle a velmi dobré a pod teplomety mi uschlo i mokrý triko. A kafíčko dělají kvalitní. Po obědě a se sluncem hustota osob na inline trasách už krapet zhoustla. To je tady obvyklé :) Až bude pršet, tak bude prázdno. Parkování zadara u Kauflandu.
Vloženo 10.1.2020 14:32
Ladronka prevzato z www.kamzaasfaltem.cz :) Dnes krasne upraveno, vyfoukane listi, zametene vetvicky. Praha 6 se snazi. Jen 200m pod stromy bylo vlhkych tam to na skejt trochu smekalo, chtelo by to vysousec. Celkem 4 bezkari, a par kocarku. Co jsem si vsiml vsichni mazali gumu, nikdo nemel polyuretan. Slunce, +10C. Doporucuji bezkarum z Liberce/Jablonce/Vrchlabi, parkovani kolem ladronky za 10CZK na hodinu. Jenom pozor-na rozdil od Jizerek/Krkonos jsou tady ve stope pejskari, bruslari, chodci, bezci, cykliste, kocarky legalne tak jim nenadavejte, tomu asfaltu neskodi a ted v zime? se jim da v pohode vyhnout.
No uz tech kolcu mam letos plny zuby, ale co clovek nadela kdyz priroda nabizi takovouto zimu:)

Skol a at je snih!. vtt

Zpět na aktuality současné sezóny v oblasti Praha